O serwisie

Witaj w interaktywnej platformie edukacyjnej Strefa Nauki stworzonej specjalnie dla wszystkich uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Nasza platforma powstała po to, by wspierać Twoje przygotowania do egzaminu w atrakcyjny i skuteczny sposób. Wraz z naszymi publikacjami oraz Ogólnopolskim Próbnym Egzaminem Ósmoklasisty z Operonem stanowi sprawdzony sposób na naukę i powtórkę materiału przed Twoim egzaminem! 


Sprawdź, co znajdziesz na naszej platformie!

  • Odpowiedzi do zadań z Repetytorium.
  • Prostą w obsłudze Wyszukiwarkę teorii.
  • Interaktywne testy online zawierające różnorodne typy pytań, materiały źródłowe, wskazówki oraz rozwiązania krok po kroku, aby gruntownie przećwiczyć i zrozumieć wybrane zagadnienia. 
  • Arkusze egzaminacyjne online, aby dać Ci możliwość sprawdzenia się i poznania specyfiki egzaminu. 
  • Indywidualne statystyki nauki, dzięki którym dowiesz się, ile materiału udało Ci się przerobić, a ile pracy jeszcze przed Tobą. 

 

Jak uzyskać dostęp do platformy?

To proste, wystarczy, że założysz konto i zaczniesz przygotowania do swojego egzaminu! Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów platformy musisz posiadać kody dostępu, które znajdziesz w naszej papierowej publikacji - Repetytorium "Tak, zdam!"


Szukasz więcej informacji na temat naszego kompleksowego systemu przygotowań do egzaminu gimnazjalnego? Odwiedź naszą stronę informacyjną: Tak, zdam!

Strona korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej
Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Rozumiem